GALAKTIK

Športovo rekreačný areál

Archív

MDD 29.05.2011

Archív

MDD-Deň plný zábavy 29.05.2011

Jazero v nedeľu 29.05.2011 ovládli červeno-žltí.

 

Pod záštitou predsedkyne občianskeho združenia FK Galaktik p.Lenky Kovačevičovej sme usporiadali MČ Mad Jazerom v Športovom areáli Galaktik jednu super akciu.

Pri príležitosti MDD sme spoločne s našími deťmi prežili jeden perfektný deň, deň plný zábavy, hier a hlavné je, že nám počasie vyšlo.

Toto podujatie bolo pripravené nielen pre členov FK Galaktiku ale aj pre širokú verjnosť ako DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ  futbalovej školy. Vstupné bolo pre všetkých ZADARMO a samozrejme aj všetky atrakcie boli pre deti ZADARMO.

 

 Na deti od rána čakalo množstvo súťažných disiplín, precvičili si svoje futbalové schopnosti, ale aj staré známe skoky vo vreciach deti neskutočne pobavili . Po absolvovaní súťažných disciplín na nich čakali sladké odmeny. Veľký úspech malo maľovanie na tvár. Chlapci z umeleckej školy pod vedením Alexa Kordiaka sa od rána nezastavili. Tvár detí vyzdobili všelijakými rozprávkovými motívmi.Obrovský úspech mali skákacie hrady, ktoré od samotného začiatku akcie až do večera boli plne obsadené. Hrady boli rozdelené podľa vekových kategóríí. Nezabudli sme ani na najmenšie detičky, tie mali svoj vlastný hrad a množstvo plastových domčekov. O náladu sa počas MDD staral aj šašo Mašo, šašo Edo , šašo Jašo a mladé animátorky.

Deti počas MDD popíjali aj pomarančové džúsiky, ktoré bezplatne rozdávali promotérky MC Dondads. Aj balóny od Mc Donaldu deti potešili. Oslava MDD sa konala v Športovom areály Galaktik , tak si mamičky aj zašportovali a zatancovali spoločne so svojími deťmi, dokonca sa pridali aj odvážni, nehanbliví oteckovia a mladí futbalisti FK Galaktiku.  Zumba fitnes cvičiteľka Tatiana Vargovčákova rozprúdila pravú latino atmosféru. Body Fitnes si deti zacvičili s Miss Fitnes UNIVERSE  Los Angeles 2010 Jankou Kordiakovou. www.jankakordiakova.sk   

Po toľkom tancovaní a športovaní sme si pochutnali na guláši. Počas osláv MDD sme spločne oslávili aj  1. výročie založenia FK Galaktiku , futbalisti sfúkli z torty prvú futbalovú sviečku. Samozrejme mali sme dve torty pre staršiu aj mladšiu prípravku.

Tieto fajnučké torty upiekla p.Behúnova/Kikova mamka/. Po tortách sa len tak zaprášilo, to svedčí o tom, že naozaj boli výborné.

Oteckovia si zahrali futbal solu so svojími ratolesťami, a bolo to naozaj vážné . Mamičky to tiež na ihrisku roztočili, preverili svoje futbalové schopnosti proti svojím synom. Nóó-Zuzi,Denisa, Zuzana, Miška (nezdáte sa) takmer sa nám ihrisko zapálilo, keď ste bahali za loptou. Deti si mohli počas celého dňa pochutnať aj na cukrovej vate či pop-cornoch.

Akciu sme ukončili o niečo neskôr ako sme plánovali. Tak bolo dobre, že sa  deťom nechcelo ísť domov a rodičom tiež.  Najmenšie deťúrence odchádzali  s plačom, kedže by si ešte poskákali v hrade.

 

Prežili sme spoločne 9 hodín osláv MDD, a niekoľko dní chystania aby sa toto podujatie vydarilo. Počas celého dňa nás navštívilo viac ako 1000 ľudí a súžťažné kartičky vyplinilo 430 detí.

Ďakujem všetkým rodičom a deťom, že prišli a strávili  s nami jeden nádherný deň. 

 

Moje veľké poďakovanie patrí tým, ktorí priložili ruku k dielu a pomáhali pri organizácií MDD, bez Vás by táto akcia nedopadla na 1*.  Ď A K U J E M       Lenka Kovačevičová  

 

Partneri podujatia : r.Boguskí, Marek Poľa, p. Behúnová, r.Bachová, Janka Kordiaková, Tatiana Vargovčáková

                              Mc Donalds/skákací hrad,džúsiky, šiltíky, balóny, zľavenky na produkty do Mc Donaldu/

                              f. Coca-cola /skáckací hrad/<< späť do archívu

Partneri

foto
foto